Dawny Gdańsk

Się jadło - [P] KIKA ul. Grunwaldzka 140; Gdańsk

Rumcajs - Pon Wrz 03, 2007 8:12 pm
Temat postu: [P] KIKA ul. Grunwaldzka 140; Gdańsk
Bardzo mała i przytulna Kawownia/Herbaciarnia. Lokal znajduje się naprzeciw "wysepki tramwajowej" na południowej pierzei Grunwaldzkiej.

Zamówiłem czekoladę na gorąco. 6 zeta, conajmniej 300 ml ożywczego naparu. DOBRE.

Co ważniejsze dwie bardzo miłe właścicielki zapraszają do siebie na rozmowę - spędziłem ponad 30 min. w miłej atmosferze swobodnej wymiany myśli. W tle muzyka, która nie zagłusza, a stanowi przyjazne tło.
POLECAM

Proszę, sprawdźcie kawy i dajcie znać jak z nimi.

PS. Ciekawostkę stanowi łazienka.

seestrasse - Pon Wrz 03, 2007 9:26 pm
Temat postu: Re: [P] KIKA ul. Grunwaldzka 140; Gdańsk
Rumcajs napisał/a:
Zamówiłem czekoladę na gorąco. 6 zeta, conajmniej 300 ml ożywczego naparu. DOBRE.

to coś dla mnie!!! :D

Cytat:
Co ważniejsze dwie bardzo miłe właścicielki zapraszają do siebie na rozmowę - spędziłem ponad 30 min. w miłej atmosferze swobodnej wymiany myśli

e, trzeba mieć taki urok osobisty jak Ty :hihi: :wink:

Cytat:
Proszę, sprawdźcie kawy i dajcie znać jak z nimi

nie omieszkam!

Cytat:
Ciekawostkę stanowi łazienka.

czyli??? :oco:

Rumcajs - Wto Wrz 04, 2007 9:55 pm
Temat postu: Re: [P] KIKA ul. Grunwaldzka 140; Gdańsk
seestrasse napisał/a:


Cytat:
Co ważniejsze dwie bardzo miłe właścicielki zapraszają do siebie na rozmowę - spędziłem ponad 30 min. w miłej atmosferze swobodnej wymiany myśli

e, trzeba mieć taki urok osobisty jak Ty :hihi: :wink:

Sie śmiej :<>
A poza tym same zapraszały, ja nic z teczki nie wyciągałem, a tem bardziej żadnych uroków nie czyniłem :P
Dobre 15 minut wypytywałem je o smaczne miejsca w Trujmste. Oj lubią one zjeść, lubią. :hihi:


seestrasse napisał/a:

Cytat:
Ciekawostkę stanowi łazienka.

czyli??? :oco:

Trzeba ,ten tam no, intrare osobiście :P

Uciekam, bo mnie zara pod dywan za OFF zmietom! Znaczy zmnieciesz :wink:
,ale z niecierpliwością czekam na recenzję kawy, żeby móc ze spokojnym sumieniem polecać dalej.

seestrasse - Wto Wrz 04, 2007 10:00 pm

ja??? pozamiatam??? ja jestem uosobieniem wdzięku i troski, ja wprost z Krainy Łagodności pochodzę! :hihi:
:love:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group