Dawny Gdańsk

Aukcje internetowe - ZRÓBMY PORZĄDEK

Mikołaj - Pią Kwi 09, 2004 11:32 pm
Temat postu: ZRÓBMY PORZĄDEK
Czas jakoś zorganizować nasz dział aukcyjny. Nie ma co ciągle otwierać kolejnych tematów, gdzie umieszczamy link i na tym zazwyczaj się kończy. Dopisujmy teraz posty w odpowiednich kategoriach:
pocztówki,
książki do 1945,
książki po 1945,
mapy,
róźne.

Jak będziecie uważali, że potrzebna jest nowa kategoria (znaczki? monety?) to ją utwórzcie.
Dobrze by było, aby aukcje z pocztówkami zawierały obrazek zgrany z Waszego komputera a nie bezpośrednio z linku, bo wtedy po zakończeniu aukcji nie znikną.
Odwrotnym pomysłem-daję pod rozwagę-jest takie ustawienie tego działu forum, aby posty kasowały się automatycznie powiedzmy po tygodniu - aukcje dłużej nie trwają. Napiszcie co wolicie.
No i jak ktoś licytuje, to niech się przyzna, żeby nie było, że między sobą się ścigamy.

Marek Z - Pią Kwi 09, 2004 11:45 pm

Cytat:
Dopisujmy teraz posty w odpowiednich kategoriach: pocztówki, książki sprzed 1945, po 1945, róźne. Jak będziecie uważali, że potrzebna jest nowa kategoria (znaczki? monety?) to ją utwórzcie.

Uważam, że to dobry pomysł, dzięki któremu będzie wiekszy porządek.
Cytat:
Dobrze by było, aby aukcje z pocztówkami zawierały obrazek zgrany z Waszego komputera a nie z bezpośrednio z linku, bo wtedy po zakończeniu aukcji nie znikną.

No pewnie, bo czasami wraca się do starych tematów, czy obrazków i lepiej będzie, żeby zostawały one dłużej.

Grün - Sob Kwi 10, 2004 12:06 am

Ja, ja, Ordnung muß sein! ;)
Mikołaj - Sob Kwi 10, 2004 12:12 am

Udzielił mi się nastrój panujacy w domu, musiałem coś poukładać.
Grün - Sob Kwi 10, 2004 1:21 am

A co? masz wiosenne porządki? Współczuję
Pietrucha - Sob Kwi 10, 2004 11:57 am

Bardzo dobry pomysł.

Cytat:
Odwrotnym pomysłem-daję pod rozwagę-jest takie ustawienie tego działu forum, aby posty kasowały się automatycznie powiedzmy po tygodniu - aukcje dłużej nie trwają.


Myśle, że to nie jest potrzebne

Grün - Sob Kwi 10, 2004 12:53 pm

Aukcje nie trwają dłużej - ale obrazki się czasem przydadzą...
bassa - Nie Kwi 11, 2004 2:50 am

heh...tez robie porzadki-wszelkie druki ktore maja juz ok 50 lat lub wiecej-przekaze do
klubu p.Rutkowskiego, 346 39 31 -on ma trzy lokale z regalami, moze wyeksponowac czy zrobic gielde wymiany..map czy ksiazek czy pocztowek.(to jest nowe-swieze Stow wspierania klubow lokalnych).Wrzeszczanie klubu nie maja.. lokal Oddzialu Tow Opieki nad Zabytkami to glownie zamkniety ... www.zabytki-tonz.pl - Wrzeszcz Sienkiewicza 8 A.Szkoda.

lucy - Nie Kwi 11, 2004 3:51 pm

Mam taki przewodnik z Wybrzeża z roku 1947. Jeszcze wtedy, na początku, firmy prywatne się rozwijały i...reklamowały. Jest tego trochę. Zeskanować i przysłać?
Marek Z - Nie Kwi 11, 2004 10:38 pm

Koniecznie !!! Przysyłaj ! :idea: :idea:
Grün - Nie Kwi 11, 2004 10:50 pm

Przyślij, przyślij, będzie do downloadu
Marek Z - Wto Cze 29, 2004 1:44 am
Temat postu: Porządek w "Aukcjach"
Korzystając z nabytych niedawno uprawnień powrzucałem nieposortowane tematy do działów: Pocztówki, Różne, Mapy, itd. Wobec powyższego proszę ewentualnie tam szukać interesujące Was posty. :cisza:
bassa - Nie Lip 04, 2004 1:03 am

Wow...doprecyzuje- klub pana Rutkowskiego zaprasza, ale za rok dopiero..Tak wyszlo, mimo moich dobrych checi i dotacji 300 zl...na organizacje archiwum. Ergo- nadal nie ma miejsca, dokad mozna przyniesc unikalne rzeczy i podarowac...(do zeskanowania albo -do regalu -wypozyczalni dla ludzi- Klubu ? FDG..) Stety.
Tak coz zrobisz....wpłate mi zwrocili i tak samo-obawiam sie- bedzie dopoki sie nie dorobimy kilku własnych org pozytku publicznego.Albo chocby jednej..wrzeszczanskiej..;-)

Grün - Nie Lip 04, 2004 11:10 am

Zaraz - dobrze rozumiem? Forsę wzięli i nic?
Mikołaj - Nie Lip 04, 2004 12:44 pm

Cytat:
wpłate mi zwrocili

wzięli, ale :rzyg_1:

Grün - Nie Lip 04, 2004 3:56 pm

Cytat:
wzięli, ale :rzyg_1:

Ja sobie proszę Pana wypraszam!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group