Dawny Gdańsk

Gdańsk - Sopot - Gdynia - Biblioteka nam rośnie

Mikołaj - Czw Mar 25, 2004 6:31 am
Temat postu: Biblioteka nam rośnie
rośnie nam nowa biblioteka. przypomina wam kształtem książkę? a zauważyliście zakładki?
Grün - Pią Mar 26, 2004 11:10 pm

Zara... a która to biblioteka tak rośnie?
Marcin - Pią Mar 26, 2004 11:22 pm

Uniwersytecka. Biblioteka jest tylko książek ni ma. :?
Zaborcy książek

Grün - Sob Mar 27, 2004 12:40 am

No brawo. Typowo po polsku. Trzeba było zbudować delfinarium - delfinów też nie ma.
bassa - Wto Mar 30, 2004 10:45 pm

Bu a ha ha...repliki Gruna rzucaja na kolana ! Ale swoja droga - z dowolnym Stow mozna przecie zrobic- zaczac ? - akcje darow Gdańszczanie dla Biblioteki UG...szczegolnie -darow ulotnej prasy spolecznosci lokalnych i plakatow ! Ze juz nie wspomne o Heroldzie...czy niskonakladowych tomikach poetyckich...Akcję - wymiany na ksiazki w jęz obcych ???Polonia kanadyjska swego czasu błagala o lokalne mapki i foldery...pisma dla mlodziezy takie jak Nowy Kurier Nadbaltycki czy Bez Granic...a jakie wspaniale rzeczy wydawalo Stow nt starej broni -przy Fortach istniejace...Gdzie tego szukac ? Ludzie w domach trzymaja, do zarwania stropow...;-)) Sama szukam pracy R.Cielątkowskiej i P. Lorensa ,,Architektura i urbanistyka osiedli socjalnych,, -nie ma daty, nie wiadomo kto wydal...a to podstawowa praca o starym Wrzeszczu.
( najlepiej wszelkie akcje moze w Stow Popierania Inicjatyw Spol...nazwa uniwersalna ! www.spis.razem.pl
a mozemy miec tam Klub Gdanszczan..)

lucy - Sro Mar 31, 2004 11:42 am

Bassa:)

Od razu ten, interesujący Cię tytuł wrzuciłam do wyszukiwarki i znalazłam tylko...ja nie znam niemieckiego :oops: i tylko się domyslam, ze to chyba jakaś ksiegarnia internetowa? A...i cena 28 euro !

Pozdrawiam :D

lucy - Sro Mar 31, 2004 11:44 am

No tak, nie wrzuciłam linku :oops:

http://www.kubon-sagner.d...30_2003_10.html

Mikołaj - Sro Mar 31, 2004 12:06 pm

a na tej stronie Katedry Użyteczności Publicznej PG byłaś?
z tego by wynikało, że taki projekt był realizowany z grantów KBN-u w 1999 r. Najprościej byłoby wybrać się do autorów, nietrudno ich znaleźć. Lorensa to nawet niedawno widziałem, kiedy Asia sie broniła.

Mikołaj - Sob Kwi 03, 2004 2:32 am

Bassa, mam poszukiwaną przez Ciebie książkę przd sobą i to w dwu egzemplarzach - wersja polska i angielska. Książka wydaje się arcyciekawa, zwłaszcza dla zgadywaczy Gruenowych zagadek!
pumeks - Pon Kwi 05, 2004 9:57 am

Mikołaj napisał/a:
Bassa, mam poszukiwaną przez Ciebie książkę przd sobą i to w dwu egzemplarzach - wersja polska i angielska. Książka wydaje się arcyciekawa, zwłaszcza dla zgadywaczy Gruenowych zagadek!


To jeszcze zorientuj się, czy księgarnia na Politechnice może to ma w zapasie, i kup ze 20 egzemplarzy :lol:

Mikołaj - Pon Kwi 05, 2004 10:00 am

Gruen niech kupi i oferuje na Innym Gdańsku po promocyjnej cenie z autografem
bassa - Wto Maj 11, 2004 11:25 pm

Wow...jestescie niesamowici....szczegolnie Lucy, w zyciu by mi nie przyszlo do glowy uzyc wyszukiwarki, naprawde ! W Gdansku, majac 20 min do PG...mysli sie kategoriami ,,ktos ma w domu, moze pozyczy...;-))
Oczywiscie ze nabede-jesli mozna z autografem Gruena i Mikolaja-to w podwojnej cenie...;-)) JAK to zrealizowac ??????

Mikołaj - Wto Maj 11, 2004 11:30 pm

Cytat:
w zyciu by mi nie przyszlo do glowy uzyc wyszukiwarki

ostatnio jest to pierwsza rzecz, jaka przychodzi mi do głowy, nawet jak nie wiem, gdzie połozyłem klucze ;)
Cytat:
z autografem Gruena i Mikolaja-to w podwojnej cenie...) JAK to zrealizowac ??????

książki będziemy podpisywali w EMPIKu w najblizszą sobotę od 17 do 19

bassa - Wto Maj 11, 2004 11:47 pm

Rozumiem,ze w towarzystwie Lorensa ??? he he...wlasnie wyniki wyszukiwarki na www.gdansk.pl dla hasla Dom Holenderski- zero...a na szukaczu -Holland House wyrzuca (nieaktualny) link do slicznej listy pol-holenderskich firm ,Izba Gosp...I owszem,jest wzmianka o wizycie krolowej Beatrix w 1997 roku,ale ani slowa o tym ze przyjechala otworzyc Dom Holenderski w Gdansku !
A....stoliczkiem do podpisywania sluze 25,26 czerwca...na Kongresie org spol w Urz Marszalkowskim, gdzie staram sie miec tez wydawnictwa Tow Milosnikow Architektury Militarnej i Obronnej w Gdansku -o imprezie na www.fop.razem.pl

PAULUS MAZUR - Sob Maj 29, 2004 12:49 pm

Obiło mi się o uszy że lada moment ukaże się książka
o historii Brzeźna --czy ktoś z was wie cosik na ten temat?
I kto jest autorem ,jakie wydawnictwo?

bassa - Nie Maj 30, 2004 5:04 pm

Hmmm.na zdrowy rozum to albo srodowiska wokol Stefana Figlarowicza (druk pozyskanych fotek archiwalnych..i pani Aniela Śliwka jako redaktor-współautor -albo moze słowo/obraz/terytoria ??? pan Rosiek ??? moge sie dowiedziec dokladnie, ale w srode,znaczy...blizni sa przyzwyczajeni do moich telefonow czy gadulek wyłacznie w srody 10-14...W tym tygodniu najblizszym to sie niestety naklada na promocje ksiązek www.gwp.gda.pl w filii nr 6 na Pilotow 3 na Zaspie (od godz 12 do 16 to spotkanie z wydawca...i ksiazki GWP z 20% znizka...a akurat poluje na dwie wazne i zamierzam tam byc...)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group