Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Gdańskich Architektów
Autor Wiadomość
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 2:30 pm   

[]
Ostatnio zmieniony przez Grün Wto Lis 09, 2004 2:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 2:42 pm   

A ja sie zgadzam z Grünem, podstawa Sfinksa nosi slady silnej erozji, wyglada to na to, ze egipcjanie uzyli istniejacej i bardzo zniszczonej figury, ktorej "dokuli" twarz. Przynajmniej tak twierdza niektorzy naukowcy. Czy sie myla pokaze czas, argumenty w kazdym razie mieli dosyc mocne.
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
rispetto 


Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 1585
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 2:42 pm   

Grün napisał/a:
Ale ja zakwestionowałem z argumentami Twoją wypowiedź - a Ty moją wyśmiałeś. To chyba jest jednak trochę różnica, a może nie? Jeśli masz argument to go podaj, a jak nie masz to się nie odzywaj, bo wpisujesz się tym samym w grupę wachmistrzów.

to oprócz rzygaczy jest jeszcze jakaś grupa wachmistrzów ??? Rozumiem, że stoją w opozycji ? Jeśli Pumeksie zaszeregowano Cię do niej, to nie bądź bynajmniej z tego powodu smutny. Co jakiś czas tak się u nas dzieje, że opozycja zmienia się miejscami z tymi, co teraz są na górze i każdy ma szanse wprowadzić w życie hasło TKM.
Czekam z niecierpliwością na pierwszy post w typie:
Dziki Rex nie garb się !
Pumeks myj zęby !
Rispetto noś buty na zmianę !
Bez urazy oczywiście dla Was dwojga :hihi: (połączenie osób też jak najbardziej przypadkowe)
Mikołaju nie grzmisz ??? Naprawdę nic nie widzisz ???
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 2:48 pm   

[]
 
 
rispetto 


Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 1585
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 2:57 pm   

[]
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 3:01 pm   

Grün napisał/a:
[]

Co to ma byc? Czyzbys mial na mysli:

grom.jpg
Plik ściągnięto 12309 raz(y) 4,63 KB

_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 3:14 pm   

Nie, skasowałem swoje posty, bo nie uważam, żeby takie sprawy należało publicznie roztrząsać na forum. Zaraz się znajdują tacy, którzy swoje stare żale zaczynają podnosić, a humor chcą sobie poprawić przez próbę pokłócenia nas między sobą. '
Tak, o Tobie mówię, rispetto.
 
 
rispetto 


Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 1585
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 3:26 pm   

Więc, żeby sytuacja była jasna i nie było niedomówień ja też powiem, że (co nietrudno się domyśleć) mój post był o Tobie. I nie schlebiaj sobie, że polemika z Tobą nawet w zakamuflowanej formie ma jakikolwiek wpływ na stan mojego samopoczucia i humoru.
_________________
...........................................
Pomóż Hanusi jeśli możesz
http://dzieciom.pl/5002
...........................................
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 3:42 pm   

Na razie polemiki ze mną z Twojej strony nie zauważyłem. Pamiętam tylko żale o kopyrajty.
 
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 3:59 pm   

rispetto napisał/a:
I nie schlebiaj sobie, że polemika z Tobą nawet w zakamuflowanej formie ma jakikolwiek wpływ na stan mojego samopoczucia i humoru.


Rispetto, ja chyba nie całkiem rozumiem do czego zmierzasz. Jesteśmy gośćmi na prywatnym forum, gdzie powinniśmy dostosować się do przyjętych tu zwyczajów, nawet jesli uważamy te zwyczaje za złe lub głupie. Kiedy wchodze do kogoś do domu i tam wisi jeleń na rykowisku a z głosników dobiega radosne disco-polo, to mimo, że nie cierpię ani jeleni na rykowisku ani disco-polo, nie atakuję personalnie gospodarzy. Najwyzej staram się ograniczyć swoja obecnośc do niezbednego minimum. I taktownie milczę, choć rozmiate nieeleganckie słowa same cisną mi się na usta.

Grün (podobnie jak parę innych osób) jest tu współgospodarzami razem z włascicielem Mikołajem. Często miewam odmienne od nich opinie, zdarza się też, ze ich sposób dyskusji lub postępowania uważam za niewłaściwe. Ale to ja jestem u nich, a nie oni u mnie. Ewentualne próby ich wychowywania z pewnością skończyłyby sie niepotrzebną kłótnią. Jeśli podejmuję się dyskusji, to staram sie robić to tak, by nie naruszyć ich wrażliwych punktów. Czasem nawet wstrzymuje sie od głosu w dyskusjach, gdzie mogłoby to spowodowac jakies kłótnie. Może to jest hipokryzja z mojej strony, ale moge byc hipokrytą jeżeli od tego zależy spokój. Bo w tym forum chodzi o Gdańsk, a nie nasze przywary. Co więcej moje poglądy na różne sprawy nie mają większego znaczenia, znaczenie w tym forum może mieć tylko moja wiedza o faktach.

Tymczasem Ty ostatnimi czasy zabierając tu głos trafiasz (czasem celnie, czaem bezsensownie) w osoby tu dyskutujace a nie w temat dyskusji. Podobnie strzeliłeś dzisiaj we mnie na Cafe Trójmiasto. Zbyt wysoko Cie cenię, żeby uwierzyć, że nie potrafisz przewidzieć skutków takich wejść. Więc po co to robisz? Zrobiłem Ci cos złego, czy może ktoś inny tutaj Ci cos zrobił?
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 9:37 pm   

Myślę, że wystarczająco dużo (jeśli nie za dużo) powiedziano już w temacie Ligi Gdańskich Architektów. Wzajemne żale proszę sobie wylewać na PW. Awanturogenne i "zboczone" wątki będę zamykał, co niniejszym czynię.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk