Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Rajd samochodowy
Autor Wiadomość
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 1:06 pm   Rajd samochodowy

W tak zwany długi weekend majowy odbędzie się rajd samochodów zabytkowych w kierunku zachodnich Kaszub i nawet nieco dalej. Rajd organizuje Automobilklub Morski w postaci mnie i jeszcze jednego kolegi z wydatną pomocą naszego forumowego Marcina.

Taki rajd nie ma wiele wspólnego z tym, co pod tą nazwa oglądamy w telewizji. Tu mamy do czynienia z rajdem na orientację, załogi otrzymuja itinerery, wedlug ktorych musza trafic do mety (nie wiedza, gdzie jest ta meta) po drodze zaś zwiedzają i oglądają co ciekawsze obiekty. Z oglądania tych szczególnie ciekawych miejsc są pieczołowicie rozliczani :mrgreen: . Załozona średnia prędkość jazdy jest taka, że żaden rajdowiec nie musi się spieszyć, wręcz przeciwnie, z reguły zostaje czas w zapasie. Poza funkcja turystyczną rajd spełnia jeszcze dwie: sa widowiskowe próby zręcznościowe i pokazy aut dla publiczności.

W rajdzie uczestniczą samochody ponad 25-letnie. Jezeli wystarczy miejsc noclegowych, to znajomi krołika moga się przyłączyć do zabawy autem młodszym, a nawet całkiem nowym. Królikiem w tym przypadku jestem ja :mrgreen: .

Oczywiście taka impreza to koszta: organizacja, wytyczenie trasy, nozlegi, wyzywienie, paliwo na przejazd, piwo, nagrody i puchary dla zwycięzców w wielu kategoriach, tabliczki i itinerery dla załóg itp.

W związku z tym zwracam sie z uprzejmo proźbo :mrgreen: do wszystkich, którzy moga pomóc w znalezieniu sponsorów o kontakt. Mile widziana jest kazda forma pomocy: gotówka, talony na jedzenie, paczki piwno-żywnościowe, rozmaite przedmioty na nagrody, talony na paliwo, pomoc w poligrafii i introligatorstwie (tabliczki i itinerery). W zamian oferujemy reklamowanie sponsora na samochodach, na banerach, w prasie automobilowej (zawsze publikujemy relację z rajdu, gdzie sponsorzy sa wymieniani), na zdjęciach w internecie, honorowy udział w rajdzie. Wszystko jest do uzgodnienia.

Gdyby co, to poprosze o wiadomosci i pytania na priv, albo e-mailem: zoppoter@interia.pl

Aaaaa, zapomniałem. Jakis patronat medialny ze strony prasy czy radia też mile widziany...
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 8:38 am   

Chęć pomocy zadeklarowali Fritzek i Roland, za co serdecznie im dziękuję. Będziemy w kontakcie.

Oczywiście w dalszym ciągu jestesmy jako Automobilklub gotoqwi na wszelkie formy współpracy, zwłaszcza, że to nie jedyna nasza impreza natury turystycznej. Moze osoby zwiazane z turystyką moga sie przyłączyć?
 
knovak 
Wanoga


Dołączył: 21 Paź 2003
Posty: 1418
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 10:00 am   

A dokładny termin? Bo ten długi weekend ma w najgorszym razie 3 dni, w lepszym 5, a najlepszym - 8.
(a i tak przez większość tej majówki pracuję... :II )
_________________
"A ja sobie jeżdżę na motorowerze i nocą na szosie łapię w worek jeże..." (Jan Krzysztof Kelus)
 
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Wto Lut 14, 2006 3:43 pm   

knovak napisał/a:
A dokładny termin? Bo ten długi weekend ma w najgorszym razie 3 dni, w lepszym 5, a najlepszym - 8.
(a i tak przez większość tej majówki pracuję... :II )


Rajd zajmie 3 dni, dokładny termin jeszcze nieznany.
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 7:45 pm   

Dzisiaj zadziałałem troche propagandowo. Mianowicie Radio Gdańsk nagrało kilka moich błyskotliwych wypowiedzi o Klubie, zabytkowych samochodach i naszym rajdzie wiosennym. Do posłuchanie w sobotę 25. lutego miedzy 10:00 i 11:00 w ramach bloku "Zwiedzaj, nie spij". Radio Gdańsk, 103,7 MHz

Niewykluczone, ze Radio Gdańsk będzie nadal ineresowac sie naszym rajdem.

Uzyskałem juz pomoc kilku osób z forum, za co serdecznie dziekuję, na pewno dotrzymam swojej części ustaleń.
 
jahrek 


Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 555
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 10:29 pm   

A ja [przypominając przy okazji że jeszcze żyję :co_jest: ] mogę zaoferować pomoc w projektowaniu bądź wykonastwie materiałów promocyjnych, okładek na itinerery, dyplomów. Mogę wykorzystać nieużyte projekty - te omyłkowo przygotowane pod kątem Zulaw [może ktoś pamięta]. Wprawdzie praca skutecznie powstrzywywała mnie przed aktywnym udziałem w dyskusjach na forum [jak i innymi sposobami wykorzystania czasu wolnego], ale postaram się :D
_________________
als laeg' zauberhaft versteint drunten eine Maerchenwelt...
 
 
Marcin 


Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 4244
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 11:13 pm   

Cytat:
Dzisiaj zadziałałem troche propagandowo. Mianowicie Radio Gdańsk nagrało kilka moich błyskotliwych wypowiedzi o Klubie, zabytkowych samochodach i naszym rajdzie wiosennym. Do posłuchanie w sobotę 25. lutego miedzy 10:00 i 11:00 w ramach bloku "Zwiedzaj, nie spij". Radio Gdańsk, 103,7 MHz...

:ok: :co_jest:
_________________
Frakcja Miłośników Niewygodnych Kin
--------------------------------------------------------------------------
Až dojde moja poslední hodina, pochovajte mňa do bečky od vína
--------------------------------------------------------------------------
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 8:28 am   

jahrek napisał/a:
A ja [przypominając przy okazji że jeszcze żyję :co_jest: ] mogę zaoferować pomoc w projektowaniu bądź wykonastwie materiałów promocyjnych, okładek na itinerery, dyplomów.


No i wpadłeś. Z radościa skorzystamy. I w ten sposób - jako współorganizator - nie możesz pojechac w rajdzie jako rajdowiec :mrgreen:
 
jahrek 


Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 555
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 10:23 pm   

Zoppoter napisał/a:

No i wpadłeś. Z radościa skorzystamy. I w ten sposób - jako współorganizator - nie możesz pojechac w rajdzie jako rajdowiec :mrgreen:


i tak pewnie nie będę miał czasu doprowadzić Fiata do porządku przed rajdem... także choć na zabawę photoshopem czas znajdę :wink:
_________________
als laeg' zauberhaft versteint drunten eine Maerchenwelt...
 
 
jahrek 


Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 555
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 2:03 am   

na przykład na takie :wink:

RAJD ZOPP klein.jpg
na razie zarys...
Plik ściągnięto 18135 raz(y) 77,66 KB

_________________
als laeg' zauberhaft versteint drunten eine Maerchenwelt...
 
 
fritzek 
THE BEST-IA


Dołączyła: 20 Sie 2004
Posty: 1078
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 2:06 am   

jahrek!!!
Liternictwo! Błagam, zlituj się :LL:
 
 
jahrek 


Dołączyła: 07 Mar 2005
Posty: 555
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 2:51 am   

sorry.... :yyy:

RAJD ZOPP-2 klein.jpg
wersja 2 - mniej tuszożerna ;)
Plik ściągnięto 18120 raz(y) 70,67 KB

_________________
als laeg' zauberhaft versteint drunten eine Maerchenwelt...
 
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 8:32 am   

No, widzę, że wena twórcza Cie nie opuszcza. Domyslam się, że na finalnym produkcie nie będzie napisane, że to mój rajd... :hihi:
 
Marcin 


Dołączył: 14 Mar 2004
Posty: 4244
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 9:17 am   

Cytat:
Do posłuchanie w sobotę 25. lutego miedzy 10:00 i 11:00 w ramach bloku "Zwiedzaj, nie spij". Radio Gdańsk, 103,7 MHz...

W sobotę to ja będę poza zasięgiem Radia Gdańsk (będę "walczył" z Dybiczem pod Olszynką :wink: ). Dlategoteż zwracam się z prośbą - czy ktoś mógłby nagrać mi wypowiedzi Zoppa? :D Preferowany format - mp3. :wink: :D
_________________
Frakcja Miłośników Niewygodnych Kin
--------------------------------------------------------------------------
Až dojde moja poslední hodina, pochovajte mňa do bečky od vína
--------------------------------------------------------------------------
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 9:29 am   

Marcin napisał/a:

W sobotę to ja będę poza zasięgiem Radia Gdańsk (będę "walczył" z Dybiczem pod Olszynką :wink: ). Dlategoteż zwracam się z prośbą - czy ktoś mógłby nagrać mi wypowiedzi Zoppa?


O ile wszystkiego nie wytną... :haha:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk