Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
GRUPY DOSTEPU :]
Autor Wiadomość
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 10:59 am   

Czytam sobie tą dyskusję, czytam i nie rozumiem gdzie jest problem. Jedna sprawa to wizerunki osób, to już Grün wyjaśnił. Druga, to dostęp do różnych "poufnych" informacji. Ja chętnie dzielę się z resztą Forumowiczów moimi materiałami, ale zdobycie niektórych wymagało ode mnie sporo wysiłku i chciałbym również mieć coś w zamian. Nie może być tak, że przychodzi sobie ktoś na Forum (nie piszę o Tobie Corzano), napisze jeden albo dwa posty i ściąga wszystko. Ponadto dyskutujemy o rzeczach, które mogą się dla niektórych "zbieraczy" wydać wartościowe (np. kamienie graniczne WMG) i dopóki nie poznamy kogoś bliżej (o tym poznawaniu pisał Grün) nie będziemy udzielać mu informacji o położeniu takich "skarbów". Po to właśnie są zamknięte części Forum.
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 11:01 am   

Grün napisał/a:
Ale o co Ci właściwie chodzi?
Wolałbym, by nie stosowano zbyt surowych ograniczeń dostępu do zasobów forum i wyrażam to. Staram się to robić możliwie subtelnie, uważając, by nie nadepnąć nikomu na odcisk. Tylko tyle. Mogę?
Jestem świadomy, że właściciel forum zrobi, co będzie chciał, ale chciałbym, by wiedział jakie jest moje zdanie na dyskutowany temat, tym bardziej, że jest odmienne od wcześniej zaprezentowanych przez innych forumowiczów.
_________________
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 11:02 am   

Sabaoth, bardzo dziękuję za wyjaśnienie. Jest całkowicie satysfakcjonujące.
_________________
 
Grün 
Oberpomuchel


Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 7010
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 11:30 am   

No dobrze - wolałbyś - a my mamy tu już pewne doświadczenie i staramy się godzić różne interesy. A niestety jest tak, że nie da się pogodzić pełnej otwartości z pewną prywatnością - dlatego jest część otwarta dla wszystkich i część zamknięta - dla ludzi, których znamy.
Szkoda, że dopiero wypowiedź Sabaotha - powtarzająca dokładnie to co ja pisałem - jest dla Ciebie satysfakcjonująca...
 
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 11:36 am   

Grün napisał/a:
Szkoda, że dopiero wypowiedź Sabaotha - powtarzająca dokładnie to co ja pisałem - jest dla Ciebie satysfakcjonująca...

Jego spojrzenie z awatarka mnie rozbroiło i ostatczenie pozbawiło wszelkich argumentów. :hihi:
_________________
 
wrangla 
co to w ogóle jest za nick...


Dołączyła: 01 Gru 2004
Posty: 1220
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 2:55 pm   

Zacznę od tego, że nie chcę nic narzucać. Nie mam takiego prawa. O tym, jak wygląda forum decyduje Mikołaj i kropka. Za krótko jestem na Forum, by się tu rządzić. :hihi:
Jednak jeśli pojawił się taki wątek, to przedstawiłam swoje sugestie.

Wracając do zdjęć z imprez - to przecież nie chodzi o jakiś tam wstyd, tajemnice, itp. Po prostu nie chcę, by każdy mógł dowiedzieć się, że wrangla to ja.
Internet daje nam możliwość bycia anonimowym [przynajmniej częściowo], dlatego w tym przypadku mam ochotę z tego korzystać.

Z drugiej strony nie jestem za tym, by forum zamykać na dziesięć zamków i nie wpuszczać obcych. Bez przesady! :D Na forum jest mnóstwo ciekawostek, dobrze, że każdy [za zgodą szefa :^^ ] może z tej wiedzy korzystać. Ja się cieszę, że mogłam tu wejść i dowiedzieć wielu rzeczy.
No i pozdrawiam wszystkich! :D

Mikołaju, wszystko w Twoich rękach... :^^
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 3:01 pm   

wrangla napisał/a:
O tym, jak wygląda forum decyduje Mikołaj i kropka.

Tej drugiej to nie znam.
:hihi:
_________________
 
wrangla 
co to w ogóle jest za nick...


Dołączyła: 01 Gru 2004
Posty: 1220
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 3:07 pm   

Corzano napisał/a:
Tej drugiej to nie znam.

:haha:
 
pumeks 
Mottlauspucker


Dołączył: 22 Paź 2003
Posty: 7693
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 3:24 pm   

Może to siostra Kreski, która opracowała Layout dla Akademii Rzygaczy?
 
lusinek1 
Młodzież,a co!


Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 722
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 4:45 pm   

"Wracając do zdjęć z imprez - to przecież nie chodzi o jakiś tam wstyd, tajemnice, itp. Po prostu nie chcę, by każdy mógł dowiedzieć się, że wrangla to ja."
Tak gwoli ścisłości-nie zauważyłem, żeby zdjęcia z imprez (np. z rzygilijnego spotkania) były podpisane w sposób umożliwiający identyfikację konkretnej osoby, np. "ta paniusia w kusej kiecce to wrangla". Co najwyżej na ich podstawie można, ekhm, zawęzić krąg podejrzeń :mrgreen:
Co innego ostatnio dodane fotki długowłosych, hihi :)
Ostatnio zmieniony przez lusinek1 Wto Gru 28, 2004 4:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bazyli 


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 80
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 4:47 pm   

Szanowni Państwo - byłem na wigilii - chciałbym zobaczyc te zdjęcia na których występuje - nie jestem zbytnio zadowolony ze swojej fizjonomii, ale cóż natura tak wybrała - nie chcę wiedzieć nic więcej, prosże o umozliwienie mi spojrzenia w te zdjęcia - jesli są zamieszczone w internecie...
W dodatku zamierzam być aktywnym członkiem tego forum - chyba to widać... Jesli to was nie zadowala to sam już nie wiem...
 
bazyli 


Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 80
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 4:48 pm   

A jeśli chcecie być restrykcyjni - to mógłbym na przykłąd zarządać - aby żadne zdjęcie z moją fizjonomią się na tym forum nie znalazło - i co wtedy?
 
lusinek1 
Młodzież,a co!


Dołączył: 21 Lis 2004
Posty: 722
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 4:52 pm   

Bazyli, nie wiem, jak inni, ale ja jestem b. restrykcyjny - "zarządać" pisze się przez "zet" z kropką (nomen-omen...). :mrgreen:
_________________
Frakcja Miłośników Niewygodnych Kin (II)
============================
Z dwóch kaczorów wybieram Donalda :)
 
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 4:58 pm   

wrangla napisał/a:
Ujmę to inaczej: dla ściśle określonej grupy osób.

...czyli tworzy się kolejna grupa dostępu :II
jako członek :wink: grupy Rzygaczy mogę odebrać ten zakaz (foty ze spotkań) jako pewnego rodzaju brak zaufania...
 
Pietrucha 
onomasta-gangsta
Pietruszy


Dołączył: 07 Gru 2003
Posty: 1307
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 5:05 pm   

Cytat:
Szanowni Państwo - byłem na wigilii - chciałbym zobaczyc te zdjęcia na których występuje


Bazyli, napewno uzyskasz dostęp do tej części forum. Poczekaj aż Mikołaj wróci bo to on udostępnia.
_________________
Peter von Danzig
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk