Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomocy!!!
Autor Wiadomość
fstafkartofle 

Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 9
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:37 pm   Pomocy!!!

od dawna chcialem zrobic strone o moim ukochanym miescie ale nie mialem za bardzo pomysłu gdyż strony o Gdańsku sprzed wojny a zwłaszcza Rzygaczy są tak rewelacyjne że nie mialbyn sie co z nimi nawet rownać ani nie miałbym co dodać, wpadłem więc na genialny :) pomysł zrobienia strony o Gdańsku ale powojennym, latach 50 , 60 jego odbudowie i zmianom jakie przeszedł od wtedy.....dopoki wszyscy mamy mnostwo zdjec z tej epoki....ale mam problem....
Nigdy w życiu tego nie robiłem dlatego chcialem prosić Was....a zwłaszcza Was o Niedościgli Rzygacze :LL: o porady i wskazówki.... jaka Biblioteka jest najbogatsza w informacje o Gdańsku, gdzie szukać zdjęć? czy w antykwariatach jest warto szukać czy raczej rzadko znajduje suie tam cos naprawde godnego uwagi?
jak najlepiej to zorganizować....gdybyscie tez mieli jakies info o osobach ktore maja spore rchiwa lub sami cos macie to prosze dajcie mi znać mailem....fstafkartofle@interia.pl

Wiem ze to mniej przyjemny okres w historii naszego miasta ale w sumie ciekawy, gdy sie odradzalo, juz brzydsze ale wciaz Gdańsk i przeciez dla wielu to bedzie wspaniale przezycie czasow dzieciństwa, wiec prosze o pomoc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk