Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jest juz zaproszenie
Autor Wiadomość
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 7:01 pm   

a ja w pracy akurat w tę sobotę muszę być :cry:
i nie mogę iść na wycieczkę z moją panią recenzent :II
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 9:11 pm   

parker napisał/a:
i nie mogę iść na wycieczkę z moją panią recenzent

Ja ze swoją tez nie mogę. :wink:
_________________
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Czw Paź 05, 2006 10:05 pm   

a tu ? z prywatnymi albumami ???? śliczny pomysł,swoją drogą....ukłony dla Pani Kierownik i załogi!!! :OO www.filia1.wbpg.org.pl
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Sob Gru 30, 2006 4:17 am   

Jest juz zaproszenie na 9 stycznia na godz 18 do sali w II LO - sympatycy wrzeszczańscy mile widziani! Wiecej na www.wajdeloty.wrzeszcz.org
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Pon Sty 08, 2007 12:13 am   

i dzisiejsza errata:miejsce spotkania to szkoła Języków BEST,Wajdeloty 28 III p. o godz 19.15!!!
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Sro Sty 31, 2007 1:49 am   

Na stronce www.wbpg.org.pl po kliknieciu w zakladke WYSTAWY pojawia się zaproszenie na Podróże w czasoprzestrzeni-Wileńszczyzna Piotra Błażewicza.
Otwarcie wystawy 25 luty o 18 w filii nr 18 Manifestu Połanieckiego 30 (okolice SzP52 na Kosciuszki) we Wrzeszczu.Zainteresowanym- np przyniesieniem książek czy pisemek dla polskich dzieci na Litwie :== :== -służe kontaktem tel. do P.Błażewicza(na priv).
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 3:28 pm   

W srode o 17 można cieżko dostępny budynek Farmacji AMG oblookać ..a i temat sympatyczny-grzewczy raczej...dla zmarźluchow! http://www.biology.pl/skn/
hih.
A 1 marca oczywiście na Kaziuki,do Piotra Błażewicza,filia bibl nr 18 ul Manifestu Polanieckiego 30 (jesli tramwaj,to rog Kosciuszki i Hallera-5 min spacerkiem w strone Sz P 52) www.wbpg.org.pl w zakladce wystawy.
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 12:14 pm   

W zakladce SPOTKANIA ! Nie nadążam za info pani Cichy...a tamże powinno się pojawic zaproszenie 8-marcowe do filii 26 Gdansk Zabianka Gospody 3b tel 556 18 13 -na spotkanie z Gabrielą Danielewicz,przeurocza autorką-wrzeszczanką......By ja tak namówić na albumik/ksiażke/coś???Z Znanym Wrzeszczaninem...tytuł optymalny to ...akademia rzygaczy!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 12:41 am   

No tak.Czyzby w tym roku -w stolicy tylko? Nie bedzie kwietniowego gdańskiego :co_jest: Kongresu Obywatelskiego na PG? Miał byc!!!! http://www.ibngr.edu.pl/index2.htm
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 7:17 pm   

Aaaaa! jest!!!! http://www.kongresobywatelski.pl/ Jak miło,rejestracja internetem....

Także jest zaproszenie na 16 kwietnia,p Abramowicz na www.kil.wrzeszcz.org

A pani Gabriela Danielewicz,piszac książkę o Wrzeszczu lat 50-tych bardzo prosi o prywatne fotki,wspominki -m in studentow i profesorow dawnej WSP,wiecej o kamienicy Miszewskiego 18 i budynku ZDZ Miszewskiego 16...
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Pią Cze 01, 2007 2:06 pm   

:== :== Rewelka,SPOTKANIE AUTORSKIE Z OLGA DęBICKA - zaprasza filia nr 1 WBP w srode 27.06 o 18 !!!!! (Grunwaldzka 44 ,Wrzeszcz vis a vis Domu Ksiazki-po schodkach).To jest cudna okazja - i rozmowy o wiekszosci wątków na FDG,i pomocy w nastepnych ksiązkach czy wywiadach...
http://www.terytoria.com.pl/autor.php?id=144
A kto wie,moze i tort dla Pleno Titulo Mikołaja...hih,data podchodziaszcza.... :OO :OO
I okazja tez godna!!! Ze sie tak wyraze-na temat...;-))Beda z tego...fotografie z tłem! hih.

(no i wysyp spotkan 4 i 5 czerwca:www.wbpg.org.pl w zakladce SPOTKANIA-szalenstwo,nikt nie da rady z wszystkiego skorzystac acz sped tlumaczy w NCK to ciekawe...)
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Wto Cze 12, 2007 1:31 pm   

No tak,wszyscy wiecznie młodzi na FDG,a przecie ankietke-zapis na zajecia bezplatne mozna wypelnic juz od 45 r zycia...
link
Ba,nawet zaproponowac jakiś cykl,ktorego nie ma w spisie.... w tej ankietce...
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Pon Lip 23, 2007 4:52 pm   

Wakacyjnie -warto w czwartek poddać się -Jerzemu Porebskiemu...nawet jesli ktos nie znosi tego typu imprezowania to piosenki Porębskiego to jest COS! Wyjątek!Nawet leniwe bassy z domu wyciąga...

http://www.szantypodzurawiem.pl/page1/index.html
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 12:06 am   

O przestrzeni wspólnej - WAZNE ! 28.09.2008 zaprasza do Klubu Garnizonowego www.kulturamiejska.pl.I co za nazwiska prelegentów! Włacznie z Rafałem Górskim z łodzi...(wydawca miesiecznika Obywatel).
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
bassa 
matecznik


Dołączyła: 16 Mar 2004
Posty: 1202
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 11:53 am   

A 15.10.07 od godz 18 bedzie otwarte spotkanie na Wyspie Spichrzów,zaprasza klub Zejman (Chmielna,w ruinach,prawie pod Ołowianką...).Spotkanie bedzie dotyczylo Filmów Przygody,w ten poniedzialek -filmow z wypraw górskich ,ale jest to tez okazja obfotografowania ruin od środka...za chwile to wszystko zniknie przecie.....i poznania pomysłów na cykle spotkań różnych gdańskich środowisk- pasjonatów!
I czyż jest lepsze miejsce na wystawę unikalnych fot z FDG niz galeria w tym klubie... :P
_________________
bassa z matecznika (Wrzeszcz)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk