Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
FWA contra Tangens
Autor Wiadomość
jayms 
dżejms


Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 1001
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 6:54 pm   

Halo,ludzie!!!! Ja też jestem kibicem,mój obrazek był odwracany do góry kołami,byłem wkręcany skryptem PHP i co z tego?!Przecież to tylko zabawa.Nikt-a w szczególności seestrasse-nie miał zamiaru nikogo obrażać.Czasem trzeba mieć dystans do własnej osoby. Nie bądźmy tak śmiertelnie poważni,mało to problemów mamy w życiu...
_________________
Bacz byś nie zgłupiał od mądrości swojej.
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 6:57 pm   

i chyba o te problemy chodzi...
wybaczcie niemiłe słowa - ale to nie jest Forum Frustratów.
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 8:04 pm   

Witaj Portuska.
Po pierwsze, to jeśli chcesz już kogoś pouczać, to może nie administrację Forum, na którym dopiero co się zalogowałaś?
Jakbyś się czuła gdybym przyszedł pierwszy raz do Ciebie do domu i zaczął z wyższością pouczać jaki wystrój wnętrza masz zrobić, albo jak masz postępować w życiu? Zwykle gość słyszy w takiej sytuacji "Fajnie, że wpadłeś, szkoda że musisz już iść" (albo coś nieco ostrzejszego - w zależności od temperamentu gospodarza).

Po drugie:
Portuska napisał/a:
Ale nie, lepiej gnębić i gnębić i jeszcze dobić na koniec.

Nie przesadzasz aby? Można by pomyśleć, że FWA to Gestapo, NKWD i żołdactwo z Abu Ghraib w jednym. Bez przesady - od żartów (nawet jeśli Twoim zdaniem są głupie) nikomu się krzywda nie dzieje.

Portuska napisał/a:
trudno nie skojarzyć tego z odwróceniem do góry zdobycznej flagi przeciwnika.

Jak się jest kibicem, albo zna tę subkulturę. Jeśli się kibicem nie jest, to trudno na to wpaść. A odwracanie avatarów to na FDG akurat "norma" i do tej pory nikomu to nie przeszkadzało.

Portuska napisał/a:
Ja kieruję się zasadą, iż nie robię tego komuś, co mi niemiłe, z czym sama nie chciałabym się spotkać. A daję to, co sama chciałabym dostać.

Takąż samą zasadą stara się kierować "kierownictwo" FDG. Jeśli inne rzeczy się podobają nam i Tobie to trudno - nic na to nie poradzimy, ale płakać z tego powodu nie zamierzamy.

Portuska napisał/a:
I po to spotykamy się wirtualnie, żeby odpocząć, wyluzować, podzielić się swoimi pasjami. Wystarczy nerwów, lekceważenia w realu. A chamstwo niestety, choćby i wirtualne, to jednak wkurza.

Jeśli kogoś za bardzo wkurzają takie drobiazgi (i w dodatku uważa je za chamstwo), to niech forum nie odwiedza. Po co się denerwować?
Na FDG panuje taki, a nie inny klimat - jeśli on komuś nie odpowiada to niestety, ale nie ma innej możliwości jak tylko "zdzierżyć" lub odejść. Że zacytuję Ojca Administratora "Forum to nie publiczna służba zdrowia, nie każdy musi mieć do niego dostęp."

Szkoda nam by było gdyby Tangens z forum odszedł, ale odchodziły stąd już obrażone (choć akurat nie o żarty FWA) osoby, które wniosły dużo większy wkład w to forum i jakoś to FDG przeżyło. Przeżyjemy i nastepne odejścia, choć oczywiście lepiej aby było ich jak najmniej.
_________________
da, da, da...
 
 
Anna B. 

Dołączyła: 21 Kwi 2006
Posty: 141
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 8:07 pm   

I znowu to samo!!!!! :evil: Jak komuś nie pasuja żarty na tym forum to niech nie bierze
w nich udziału i lepiej nic nie pisze(przeczeka)-niech się dobrze wczyta i obserwuje kim
są stali bywalcy tego forum i jaki potrafią urządzić chrzest bojowy nowym uzytkownikom.
Jak ktoś tu wpada od niedawna i odrazu jątrzy zadymę albo się obraża niestety
dobrze to o takim kimś nie świadczy.Mnie długo wkręcali,zupełnie nie wiedziałam
czemu akurat mnie każdy zna i z tego jest radocha,a jednak nie robiłam z tego afery.
Bezsensu jest takie wyolbrzymianie problemów których własciwie nie ma.
I czemu co jakiś czas ktoś nie zna się na żartach i "robi z igły widły"? :???:
Tylko spokój nas uratuje i zdrowe podejscie do samego siebie.

I w całości zgadzam się z Danziger'em.
 
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 8:11 pm   

to może wydać się dziwne, ale ja też :hihi:
 
Tangens 

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 65
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 8:17 pm   

No cóż. Kto nie zrozumiał, ten już nie zrozumie. To jest wasze forum, więc jedyne co mogę zrobić to po prostu pożeganć się. Proszę o zamknięcie tematu.
 
villaoliva 
Olivaer


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 3300
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 8:43 pm   

Ale wnioski napewno przydadzą się wszystkim Nie każdy zna rytuały i symbolikę "kiboli" ale od nas się tego wymaga.
Tylko, że to nie jest forum piłkarskie. :<>
Może przychodząc tu warto zapoznać się z tutejszym "kodem" i obyczajami.
A w związku z tym widzieć występujące tu sytuacje i wydarzenia własnie przez tę optykę.
I przychylam się do opinii Marcina, żeby za bardzo się nie rozjeżdzać od tego co nazywamy dawnym Gdańskiem :co_jest:
_________________
Ponury Zwracacz Uwagi na Wykraczających Poza Ramy


www.staraoliwa.pl
Ostatnio zmieniony przez villaoliva Pon Lut 12, 2007 9:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 8:58 pm   

Tangens napisał/a:
A to, co zobaczyłem wczoraj rano to był już szczyt chamstwa. Tzw. kibole gdy zabiorą przeciwnikom flagę, to wieszają ją na płocie do góry nogami. A ja wczoraj rano zobaczyłem do góry nogami swoje zdjęcia! Poczułem się więc jak flaga Lechii na stadionie Arki lub odwrotnie

Portuska napisał/a:
Tangens jest wiernym fanem Lechii, kilku Lechistów witało Go już w tym temacie. I jak można takiemu facetowi przewrócić avatar (czyli jakby flagę, podpis), toż to jest jawna prowokacja i trudno nie skojarzyć tego z odwróceniem do góry zdobycznej flagi przeciwnika.

Słuchajcie no, mamy gdzieś co dla kiboli oznacza odwrócenie flagi, tylko paranoik może skojarzyć odwracanie avatarów z jakimiś stadionowymi rytuałem i nazywać to "jawną prowokacją". Zaraz zaloguje się grupa recydywistów (bo w Gdańsku siedzieli :P ) i zaczną się witać, a pozostali będą musileli uważać, by nie wyskoczyć z czymś przeciwko grypserze.
Portuska napisał/a:
że wstawiasz tu jakieś emotki niby na pojednanie

jakie pojednanie?? wstawia emotikony bo żartuje i ma poczucie humoru, jak ktoś jest na tyle ograniczony, by tego nie zrozumieć, to nie ma czego czukać na tym forum. Jak trzeba będzie to pomogę w podjęciu decyzji o opuszczeniu forum.
 
Portuska 

Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 3
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 9:05 pm   

seestrasse napisał/a:
... powinnaś wiedzieć, że witamy się w innym wątku, i nieco inaczej.
Tak się składa, że wiem, ale sytuacja zmusiła mnie do tego. I to też napisałam w poprzednim poście: "Szkoda, że tak się stało, iż mój pierwszy post na tym forum musi być w przykrej sprawie. Nie tak chciałam tu zaistnieć, mam tyle do powiedzenia, ale cóż... "

I nie o pouczanie mi tu chodzi, a o własne zdanie w tej kwestii. Przecież sami mówiliście, że to wolny kraj i każdy może się wypowiedzieć, więc i ja też.

Oczywiście, można odejść z tego forum. Można... Tak najłatwiej. Obrazić się i odejść. Ale nie o to chodzi.
Czy nie szkoda czasem? Czy nie szkoda marnować czegoś, co mogło by być fajne i sprawić tyle przyjemności wielu osobom. Przez tych, którzy chcą się w prymitywny sposób zabawić cudzym kosztem marnować inne, cenne wartości?
WYSTARCZYŁO ODPUŚCIĆ, JAK KTOŚ MA TYCH ŻARTÓW DOŚĆ !!! I jak napisał Tangens "Nie ingerować za bardzo w sferę prywatności". Żarty dobre, ale kto zje, jak mu się wciska na siłę odgrzewanego wielokroć kotleta?
I wystarczyło tylko zrozumieć drugiego. Ale cóż, jak zrozumienia brak...

villaoliva napisał/a:
I przychylam się do opinii Marcina, żeby za bardzo się nie rozjeżdzać od tego co nazywamy dawnym Gdańskiem
Ja też. I nie było by tego wszystkiego, żeby nie ***** pseudożarty.
Też bym chciała popisać o Gdańsku. Temat o tramwajach taki ciekawy, ale zabawianie się cudzym kosztem to nie fair. A gospodarze powinni chyba stworzyć miły klimat, żeby goście chcieli tu przychodzić. W końcu gospodarz też ma jakieś obowiązki (m.in. dbanie o gości), nie tylko przywileje. A gdzie tu staropolska gościnność?

Anna B. napisał/a:
I w całości zgadzam się z Danziger'em.

A ja w całości zgadzam się z Tangensem :co_jest: A kto nie zrozumiał, to chyba nie zrozumie już.
 
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 9:08 pm   

więc do widzenia.
 
Wiewior 

Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 9
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 9:33 pm   

Po wypowiedziach adminów stwierdzam, że zdecydowanie to forum także i mnie przestaje odpowiadać.
Po prostu trzeba wiedzieć, kiedy przestać - to raz. A dwa: nazywać "ograniczonymi" i "paranoikami" użytkowników mających inne zdanie niż jaśnie panujący i jedynie słuszni administratorzy to już przeginka. I świadczy o chamstwie tychże administratorów.
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 9:40 pm   

żegnaj...
 
Mikołaj 
Idi Admin


Dołączył: 13 Paź 2003
Posty: 8107
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 9:44 pm   

Cytat:
jaśnie panujący i jedynie słuszni administratorzy

Załóż sobie swoje forum to sobie ustalisz zasady. Żegnam.
 
Tangens 

Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 65
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 10:27 pm   

No i gdzie to wasze słynne poczucie humoru? :haha: :haha: Nawet nie trzeba było wam odwracać obrazków. :haha: :haha: :haha:
Nie musicie mnie żeganć. Sam to juz zrobiłem.
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Pon Lut 12, 2007 10:30 pm   

skoro się pożegnałeś, to dlaczego odpowiadasz na posty? :hihi: :szabelka: :karate:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk