Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
jak to miło, że się wszyscy zgadzamy
Autor Wiadomość
pawel.45 
z komódeczki

Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 781
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 4:50 pm   

Cytat:
pawle, wszystko w porządku

również tak uważam - nie udało mi się wkleić fotografii z opisem tego miejsca (niestety nie pierwszy raz) - został tylko tytuł. Ponieważ to ja sknociłem robotę - uważałem za stosowne wytłumaczyć się, a jeśli mój post wywołał uśmiech (nie dostrzegłem złośliwości) - to miło :OO Pozdrawiam serdecznie.
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 11:02 pm   

pawel.45 napisał/a:
jeśli mój post wywołał uśmiech (nie dostrzegłem złośliwości) - to miło :OO

uwierz, kamień spadł mi z serca :hihi: :wink:
 
rispetto 


Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 1585
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 11:30 pm   

seestrasse napisał/a:
pawel.45 napisał/a:
jeśli mój post wywołał uśmiech (nie dostrzegłem złośliwości) - to miło :OO

uwierz, kamień spadł mi z serca :hihi: :wink:

mi też :co_jest: :D
_________________
...........................................
Pomóż Hanusi jeśli możesz
http://dzieciom.pl/5002
...........................................
 
pawel.45 
z komódeczki

Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 781
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 12:47 am   

Cytat:
uwierz, kamień spadł mi z serca

czuję się zakłopotany - przecież nic się nie stało. :OO :co_jest: Pozdrawiam
 
seestrasse 
Zesztrasia z Szafy


Dołączyła: 13 Kwi 2004
Posty: 6586
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 1:13 am   

oj, czasem z byle pierdołki mogą wyrosnąć baaardzo poważne komplikacje :hihi: pozdrawiam :D
 
pawel.45 
z komódeczki

Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 781
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 2:31 am   

Cytat:
czasem z byle pierdołki mogą wyrosnąć baaardzo poważne komplikacje

Niestety tak bywa - chyba nawet zbyt często. Warto więc zapytać samego siebie: czy spotykamy się na forum po to, by czynić sobie wzajemnie przykrości, złośliwości i okazywać brak szacunku do innych. Ja tak nie uważam. Eskalowanie napięcia w kolejnych wymianach postów potrzebne może być tylko ludziom niewyżytym, frustratom i pieniaczom dla podniesiesienia poziomu adrenaliny - to teraz takie modne.
Dla mnie to forum ma wartość wynikającą z podobnych do moich zainteresowań jego uczestników, ich wiedzy i chęci podzielenia się nią z innymi - również w krytycznej, lecz merytorycznej dyskusji. Za ważne uważam też przestrzeganie ustalonych tu wcześniej reguł. Jeśli popełnię błąd, a ktoś mi to taktownie wskaże, to napewno nie obrażę się, lecz poprawię. Żadne "przepychanki" mnie nie interesują. Dosyć chyba mamy problemów w codziennym życiu (przynajmiej większość z nas) by jeszcze tutaj tworzyć następne.
Rozgadałem się, więc na tym skończę i serdecznie pozdrawiam. :co_jest:
 
Portuska 

Dołączyła: 02 Lut 2007
Posty: 3
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 4:56 pm   

pawel.45 napisał/a:
... Warto więc zapytać samego siebie: czy spotykamy się na forum po to, by czynić sobie wzajemnie przykrości, złośliwości i okazywać brak szacunku do innych. Ja tak nie uważam. ...
Dla mnie to forum ma wartość wynikającą z podobnych do moich zainteresowań jego uczestników, ich wiedzy i chęci podzielenia się nią z innymi - również w krytycznej, lecz merytorycznej dyskusji. ... Dosyć chyba mamy problemów w codziennym życiu (przynajmiej większość z nas) by jeszcze tutaj tworzyć następne.


Tak właśnie i ja myślę i zgadzam się z Tobą Pawel.45 :co_jest: :== I ja podobnie napisałam w pierwszym moim wpisie
Portuska napisał/a:
Komuś tak łatwo krzywdę wyrządzić. I po to spotykamy się wirtualnie, żeby odpocząć, wyluzować, podzielić się swoimi pasjami. Wystarczy nerwów, lekceważenia w realu. ... Tu mamy odpocząć, a nie być lekceważonym ...

Pozdrawiam Cię serdecznie. :D
 
 
pawel.45 
z komódeczki

Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 781
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 2:06 am   

Ha ! znalazłem miejsce "zesłania" moich wpisów z innego tematu - chyba TU ich miejsce, lecz dopisany przez moderatora tytuł nie odpowiada jednak intencji wyrażonej przeze mnie w kolejnych postach. Pobrzmiewa mi tu nutka sarkazmu.
Wcale nie chodzi o to, abyśmy się wszyscy ze wszystkimi zgadzali, lecz potrafili w sposób kulturalny wyrażać inne poglądy. Nie dopatrywali się w odmiennym od naszego zdaniu złośliwości czy wrogości i natychmiast ostro ripostowali. Każdemu może zdarzyć się niewłaściwe zrozumienie czyjejś myśli (sensu wypowiedzi), lecz nie powinno to skutkować od razu drwiną czy uszczypliwością - bo to nie buduje przyjaznej atmosfery.
Reasumując: pod tym tytułem nie wpisałbym tego co wcześniej napisałem.
Aha - jeszcze tylko drobna uwaga - "całość" przeniesionego tekstu jest jakby wyrwana z kontekstu - brakuje początku tematu (proszę nie traktować tego jako uszczypliwość z mojej strony - jeśli ktoś nie czytał w poprzednim miejscu, nie zrozumie "o co się rozeszło" - jeśli można użyć takiego zwrotu)
PS Pozdrowienia dla Portuski i Moderatora. :co_jest:
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 3:41 pm   

Co do "meritumu" to masz Pawle całkowitą rację.
Natomiast co do kwestii technicznych (przenoszenie w odpowiednie miejsca itd.) to jest tak, że niestety nie zawsze wszystko da się w sposób idealny i czysty oddzielić od siebie.
Również pozdrawiam.
EOT
_________________
da, da, da...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk