Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Tajemniczy pianin Frysi
Autor Wiadomość
rychu40 


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 279
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 12:08 am   

villaoliva napisał/a:

Mam nadzieję, że Rychu40 jako profesjonalista w temacie fotografii nie odmówi nam reportażu z takiej uczty duchowej. :k5:

Przytargam nawet moją zabytkową gitarę z zeszłego wieku, produkcji ukraińskiej, wypusk 1984, kupionej gdy tylko ocet był na półkach. I przypomnę sobie "Tautirowkę" (Tatuaż) Wysockiego, gdzie jedna zwrotka w tłumaczeniu Młynarskiego brzmi A kto człeka w rozpaczy może poratować, jedynie sztuka , tylko sztuka wierzcie w nią i jeszcze starego walczyka U cioci Pelagi i sam zagram i zanucę. To też teraz mebel a dawniej ile biwaków obskoczyła. A dokumentacja foto to na bank. :D
 
fritzek 
THE BEST-IA


Dołączyła: 20 Sie 2004
Posty: 1078
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 8:08 pm   

danziger napisał/a:
Podziwiam Fritzka za to, że ma chęć i siłę ładować kupę kasy w renowację złomu. Niedawno mój kolega próbował (możliwe, że jeszcze próbuje) sprzedać pianino prawie takie same jak to Frysi, różniło się jedynie kolorem (mahoń), poza tym było identyczne, a stan był równie opłakany.
Zastanawiałem się nad jego kupnem.
Frysiu - powodzenia w dalszym dziele renowacji.


Dzięki Danzi :) Wiesz, że ja też chciałam kupić ten kolejny "złom". Ciekawe czy on jeszcze istnieje? Pytam z czystej ciekawości, bo po pierwszym zapaleniu się, przyszła chłodna kalkulacja. Nie stać mnie na ratowanie kolejnego pianina, tym bardziej, że pierwsze czeka na doktora chorób wewnętrznych. Mam nadzieję, że w tym roku się uda :D
btw/ Będąc u renowatora na entej wizycie, z pieniędzmi w zębach, uśmieliśmy się, że "bebechy" można opchnąć na złom, a do środka wstawić tv, albo szafę grającą. Wyszłoby taniej :hiihihi:
_________________

 
 
villaoliva 
Olivaer


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 3300
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 7:50 pm   

seestrasse napisał/a:
zaraz, zaraz... a ja mam u Ciebie, Tomku, zaproszenie na kawę! tak łatwo się nie wykpisz! :hiihihi:


Trzeba będzie zrobić tę imprezę 8))

Jest okazja! Narodziny :arrow: www.wolneforumgdansk.pl

:P
_________________
Ponury Zwracacz Uwagi na Wykraczających Poza Ramy


www.staraoliwa.pl
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk