Dawny Gdańsk Strona Główna Dawny Gdańsk


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Blokada miasta
Autor Wiadomość
Hanemann 
Gołąbek Pokoju


Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 189
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 4:08 pm   

ale to powinien być krajowy produkt :) jak nie polonez to może tarpan honker :) dość reprezentacyjny (reprezentuje nas w Iraku) i na polskie drogi jak znalazł :)
 
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 4:31 pm   

Hanemann napisał/a:
ale to powinien być krajowy produkt :)

:hmmm: Teraz kojarzę! Przecież jedynym w zasadzie polskim produktem motoryzacyjnym na światowym poziomie są w chwili obecnej autobusy Solaris. Nie dziwi więc, że:
parker napisał/a:
Stado polskich VIPów wsadzili do autokarów :hihi:

:hihi:
 
 
Hanemann 
Gołąbek Pokoju


Dołączył: 24 Sty 2005
Posty: 189
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 4:47 pm   

No proszę, nie możemy zrobić limuzyny to zróbmy dla "kierownictwa" autobusy salonki :D - taki miał np. Ceausescu - niedawno widziałem ofertę sprzedaży na stronie rumuńskiego rządu... nawet fajny :)

Dobra, kończę - czas iść na zebranie...
 
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 5:47 pm   

Nie będę podawał pzykładów szwedzkich, bo to pogański kraj. Za to w Gdańsku, jechałem sobie spokojnie ul. AK (3 pasy ruchu!) i w pewnym momencie słyszę od tyłu syreny, jechał jakiś autokar z vipami (chyba prezydenci), pewnie na lotnisko, a przed nim i za nim pełno policji. I co zrobiła ta policja? Zatrzymała wszystkich bo mało im było tych trzech pasów! PARANOJA do kwadratu! :evil:
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 5:50 pm   

Ludzie, do kogo i o co wy macie pretensje?

System prawny, sposób przejazdu VIPów umocowany w tymze systemie prawnym, sposób wyboru pojazdów dla VIPów; to wszystko odbywa sie zgodnie z tym co ustalili wybrańcy narodu. Społeczeństwo ma to co sobie wybrało. Demokratyczne społeczeńsstwo rzecz jasna.
 
parker 


Dołączyła: 08 Wrz 2004
Posty: 4927
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 5:56 pm   

Ja nie mam pretensji, niech jeżdżą porządnymi samochodami, jak reprezentacja to niech będzie reprezentacyjna... byle po dojechaniu na miejsce głupstw nie robili :%
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 6:07 pm   

parker napisał/a:
... byle po dojechaniu na miejsce głupstw nie robili :%

Na to bym nie liczył. Tylko mam pytanie, czy rodzimych debili mamy za mało, że musimy ich jeszcze importować? Kandydat na prezydenta RP Liwiusz Ilasz chce chińskich baz w Polsce oraz wprowadzenia w Polsce amerykańskiego ustawodawstwa i ścisłej współpracy Polski z NAFTA (no przecież Polska graniczy z Meksykiem, Panamą i Urugwajem). :yyy:
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 6:20 pm   

Sabaoth napisał/a:
Tylko mam pytanie, czy rodzimych debili mamy za mało, że musimy ich jeszcze importować? Kandydat na prezydenta RP Liwiusz Ilasz chce chińskich baz w Polsce oraz wprowadzenia w Polsce amerykańskiego ustawodawstwa i ścisłej współpracy Polski z NAFTA


Jesli jest zarejestrowany, to znaczy, ze juz ma za soba sto tysiecy ludzi w polskim społeczeństwie. Czyli też jego oecnośc jest zgodna z wolą części (na szczęście znikomej, ale jednak) społeczeńśtwa.

Powtarzam: poczynania władz, włącznie z blokadą Gdańska, są umocowane systemie ustalonym przez wybrańców społeczeństwa. Kogo sobie wybralismy tego mamy. Komu pozwoliliśmy, bojkotując wybory, dojść do władzy, ten nami rządzi. Mamy to czego chcielismy. Na tym polega demokracja.

PS.: to samo dotyczy wyklinanego na forum prezydenta Adamowicza. Czy to sie komu podoba, czy nie.
 
Ponury 
Eliot Ness


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 249
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 6:39 pm   

Sabaoth napisał/a:
Kandydat na prezydenta RP Liwiusz Ilasz chce chińskich baz w Polsce oraz wprowadzenia w Polsce amerykańskiego ustawodawstwa i ścisłej współpracy Polski z NAFTA (no przecież Polska graniczy z Meksykiem, Panamą i Urugwajem). :yyy:


Ten gość jest wogóle jakiś podejrzany. Ciekawe kto tak naprawdę za nim stoi? :co_jest:
_________________
http://cichociemni.ouh.org/
 
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 7:06 pm   

Cytat:
Ciekawe kto tak naprawdę za nim stoi?

Pewnie ta sama międzynarodowa i tajna organizacja, która stoi za Tymińskim, Lepperem i Giertychami :%
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 7:15 pm   

Zoppoter napisał/a:
Jesli jest zarejestrowany, to znaczy, ze juz ma za soba sto tysiecy ludzi w polskim społeczeństwie.

Nie. Tyle osób wyraziło poparcie, by wystartował w wyborach.
_________________
 
danziger 
Korytarzanin


Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 4638
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 9:15 pm   

Corzano napisał/a:
Zoppoter napisał/a:
Jesli jest zarejestrowany, to znaczy, ze juz ma za soba sto tysiecy ludzi w polskim społeczeństwie.

Nie. Tyle osób wyraziło poparcie, by wystartował w wyborach.

Znając życie (zierałem kiedys podpisy pod projektem pewnej ustawy), to wiele z tych osób, mimo iż się podpisało wcale go nie popiera - różne motywy kieruja ludźmi przy podpisywaniu tego typu rzeczy
 
 
Sabaoth 
Zachodni Prusak


Dołączył: 23 Kwi 2004
Posty: 11351
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 9:31 pm   

danziger napisał/a:
Znając życie (zbierałem kiedys podpisy pod projektem pewnej ustawy), to wiele z tych osób, mimo iż się podpisało wcale go nie popiera - różne motywy kieruja ludźmi przy podpisywaniu tego typu rzeczy

Znając życie, część z tych osób nawet nie wie, że go poparła :hihi:
_________________
www.danzig-online.pl
 
 
Corzano 
bi-cyklista
z Północy


Dołączył: 18 Lis 2004
Posty: 4571
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 9:52 pm   

danziger napisał/a:
Znając życie (zierałem kiedys podpisy pod projektem pewnej ustawy), to wiele z tych osób, mimo iż się podpisało wcale go nie popiera


Właśnie to napisałem. :%
_________________
 
Zoppoter 
Wolny Prusak

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 3687
Wysłany: Sro Sie 31, 2005 10:05 pm   

Corzano napisał/a:
danziger napisał/a:
Znając życie (zierałem kiedys podpisy pod projektem pewnej ustawy), to wiele z tych osób, mimo iż się podpisało wcale go nie popiera


Właśnie to napisałem. :%


Jesli ktos coś podpisuje, to odpowiada za to co podpisał. Nawet jesli nie wie co to było.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dawny Gdańsk Strona Główna

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template subTrail v 0.4 modified by Nasedo. adv Dawny Gdansk