Patrze sobie w kalendarz na 2005 - a tam 1 Maja w niedziele, 3 Maja we wtorek takoz 26 (czwartek) to swieto-i 28/29 weekend ...calonocna majowka FDG na Kuzniczkach ??? z zespolem muz kameralnej i w strojach z epoki swietnosci Wrzeszcza ???
Skadinad, prasa doniosła o istnieniu wypozyczalni strojów w Operze Bałtyckiej i przepysznych ciasteczkach Otello tamze- Seestrasse to ma dobrze...;-))
Aaaale...ale te kapelusze...te gorsety...parasolki ...na chwilke wejsc w tamte klimaty.
Te znane z starych zdjec i pocztówek. Wąsy ! Panowie mieli wąsy...i kapelusze...
No chyba ze byli rektorem -wtedy w gronostajach ??
Hmmm.Przeciez ja to powinnam pamietac...moja własna babcia nosila kapelusze i charakterystyczne bluzki z drobniutkimi zakładkami z żorżety ? z jedwabiu ?
Jakże to wszystko ulotne -zostały tylko niejasne wrazenia, zapachy, szelest sztywnych rond kapeluszy...gładkość.
Hih...ciekawe co na to www.g.grass.3miasta.pl Zapewne wymyslą tez cos z Centrum Miedzynarodowej Wspołpracy Kulturalnej z www.culture.pl ?? na wiosne -jesien w Parku na Kuźniczkach ??? Toc to Grassa tereny jak najbardziej a i Pafelka (drugi VIP w perspektywie ?) Ze juz o osiagnięciach Cześka i fotkach w album na www.wrzeszcz.gda.pl nie wspomne !!!
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum